O nas

Grupa ZDROJE.NET

Jest to innowacyjna platforma usprawniająca funkcjonowanie społeczności regionu południowej Sądecczyzny. Działamy zarówno w przestrzeni internetowej jak i publicznej. Poprzez konkretne produkty pragniemy przyczynić się do poprawy funkcjonowania najważniejszych gałęzi lokalnej gospodarki jak i zapewnienie dostępu do potrzebnych informacji dla mieszkańców oraz turystów.

Naszą misją jest stworzenie kompleksowej platformy informacyjnej, której głównym atutem będzie aktualność i rzetelnośc informacji oraz pozytywna promocja regionu uzdrowiskowego Województwa Małopolskiego.

Kim jesteśmy.

Jesteśmy grupą sympatyków regionu, swoistymi hobbistami, którzy mają ochotę poświęcać swój wolny czas na promocję naszego regionu w Internecie. Naszym podstawowym celem jest stworzenie i wypromowanie regionalnego systemu stron internetowych, za pośrednictwem których każdy, kto poszukuje informacji na temat miasta czy gminy będzie mógł w prosty sposób je odnaleźć.

TWÓRCY:

Paweł Marecki

Arek Szost

Konrad Rogoziński

Czarek Buliszak

REDAKTORZY INFORMACYJNI:

Ewelina Natanek

Każdy z współtwórców dokłada do tworzonych przez nas projektów cząstkę siebie, dlatego nie jest możliwe jednoznacznie określenie profilu działalności. Grono twórców i sympatyków jest zawsze otwarte na nowe osoby. Rola i zakres współpracy z nami jest luźno określony więc każdy kto zdecyduje się popracować „ku chwale naszego miasta” zyskując dobrą zabawę i kontakt z ciekawymi ludźmi jest mile widziany.

Aby z nami współpracować nie musisz posiadać żadnej wiedzy informatycznej. Jeżeli trafiłeś na ten serwis to wiesz wystarczająco dużo aby podjąć z nami współprace, więc zapraszamy.

Idź do Góry